تلفن های تماس واحد تعمیرات 02147278 ------- واحد فروش قطعات 02144387259 - 02144387258
تعمیرات تضمینی و قطعات ارجینال

فروش قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ

فروش قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ

فروش و ارسال قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. ماشین ظرفشویی هم یکی دیگر از آن دستگاه هایی است که امروزه به وفور در هر خانه و آشپزخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس تعداد اعضای خانوار و میزان ضرورت به کارگیری از آن، ممکن است روزی چند بار مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از کاربران و مصرف کنندگان فکر می کنند که اگر در هنگام خرید این دستگاه معروف ترین و یا گران ترین برند و مارک تولید کننده را انتخاب کنند، ضمانت بیشتری برای افزایش دوام و کارکرد صحیح ماشین ظرفشویی به دست آورده اند و کمتر به خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی نیاز خواهند داشت اما حقیقت این است که نحوه ی استفاده از یک دستگاه و میزان اهمیت دادن به چکاپ و سرویس های دوره ای آن است که موجب می شود هر گونه نقص و ایراد فنی در عملکرد معمول قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ به موقع تشخیص داده شده و برای رفع آن اقدام گردد.

دیبا پشتیبان به عنوان یک تعمیرگاه مجاز و نیز نمایندگی فروش قطعات و لوازم یدکی ارجینال ماشین ظرفشویی سامسونگ از شما عزیزان می خواهد که نسبت به سرویس های دوره ای که در بازه های زمانی منظم برای مثال هر یک سال یکبار، صورت می پذیرد دقت کافی داشته باشید. ما با کسب تجربه در طول سالیان متمادی فعالیت خود در این زمینه به این نتیجه رسیده ایم که به میزان اهمیت دادن شما به لوازم خانگی برقی منزل یا محل کار خود، امکان وقوع نقص در قطعات بسیار کاهش می یابد و همین نکته هم در خصوص انواع مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ صادق است. چنین دقت و توجهی باعث می شود که اقدامات لازم برای قطعات داخلی ماشین ظرف شویی در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض، به زودی انجام شود و همین مطلب از افزایش میزان خرابی و آسیب به سایر قطعه ها نیز جلوگیری می نماید.

خرید لوازم یدکی ماشین ظرفشویی سامسونگ

خرید لوازم یدکی ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از متداول ترین و پر طرفدار ترین ماشین های ظرفشویی در ایران، انواع مدل های تولید شده توسط برند شناخته  شده ی سامسونگ می باشد که آمار فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. البته خدمات دیبا پشتیبان فقط مرتبط با فروش لوازم یدکی محصولات تولیدی سامسونگ نیست و از آن جایی که بسیاری از قطعات در ماشین های ظرف شویی ( مثل میکروسوییچ، فیوز های حرارتی، برد الکترونیک، المنت کف، پمپ تخلیه، دایرکت درایو، هیتر لوله ای، شیر برقی، تایمر، هیدروستات و …. ) مشترک هستند، می توانید در صورت مواجهه با هر گونه ایرادی در روال عادی عملکرد دستگاه، با مجموعه ی ما تماس بگیرید.

اغلب افراد فکر می کنند که یافتن لوازم یدکی ماشین ظرفشویی سامسونگ کار بسیار دشواری است اما اگر از مجموعه ی مناسبی کمک بگیرید، خیلی زودتر از آن چه که فکر کنید قطعه مورد نظر را خریداری کرده و مورد استفاده قرار خواهید داد. برای خرید قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ و سایر برند های تولید کننده فقط کافی است که با دیبا پشتیبان تماس گرفته و با کارشناسان فروش مجموعه ی ما مشاوره نمایید.

مهم ترین قطعات و لوازم یدکی ماشین ظرفشویی سامسونگ

در ادامه ی این مطلب سایت دیبا پشتیبان، به معرفی مختصر برخی از مهم ترین قطعات داخلی ماشین ظرفشویی سامسونگ پرداخته ایم. پس از چکاپ و عیب یابی دستگاه شما توسط کارشناسان فنی مجموعه، در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر هر یک از قطعات زیر، در مدت زمان بسیار کم مشکل دستگاه بر طرف شده و انواع نو و ارجینال لوازم یدکی مورد نظر برای ماشین ظرفشویی samsung به منظور فروش در دسترس متضقاضیان و یا همکاران تعمیرکار قرار داده خواهد شد.

  • غلطک قفسه ظروف و محورها : وظیفه ی این بخش تامین قابلیت چرخش قفسه ی ظروف به سمت داخل و خارج می باشد. وجود هر گونه نقص در این بخش باعث ایجاد مشکلات ثانویه از جمله بسته نشدن درب و ابجاد سر و صدای مزاحم در حین فعالیت دستگاه خواهد شد.
  • دستگیره درب که شامل دو عدد کلید و یک چفت می باشد، در صورتی که درب ماشین ظرف شویی باز بوده و به خوبی چفت نشده باشد، از اجرای عملیات شستشو جلوگیری می نماید. در صورت شکسته شدن این قطعه می توان به راحتی آن را تعمیر یا تعویض نمود.
  • تنظیم کننده قفسه که برای تغییر دادن ارتفاع قفسه ی ظروف مورد استفاده قرار می گیرد و اگر دچار نقص شده باشد ، درب دستگاه بسته نشده و حتی ممکن است که حتی چرخه ی شستشو انجام نشود.
  • یکی دیگر از قطعات و لوازم یدکی و بخش های مهم یک ماشین ظرفشویی، غلتک است که به قفسه ی ظرف بالایی وصل می گردد و امکان حرکت صحیح را مقدور می سازد، البته غلتک انواع مختلفی دارد و هر یک وظیفه ی غلتیدن در جهات مختلف را بر عهده دارند.
  • لوله واشر نیز قطعه ای است که باعث می شود از نشت آب از داخل دستگاه به بیرون آن جلوگیری شود. بسیاری از نشتی های آب از ماشین ظرفشویی حاصل پاره یا فرسوده شدن این قطعه است .

2.3/5 - (10 امتیاز)

دیدگاه ها بسته شده اند.

Call Now Button