تلفن های تماس واحد تعمیرات 02147278 ------- واحد فروش قطعات 02144387259 - 02144387258
تعمیرات تضمینی و قطعات ارجینال

فروش قطعات کولر گازی دوو

فروش قطعات یدکی لوازم خانگی دوو

فروش و ارسال انواع قطعات لوازم خانگی دوو توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. لوازم خانگی دوو امروزه از برندهای بسیار مطرح و معروف در جهان است که در بین عموم طرفداران زیادی دارد که علت آن کیفیت بالای محصولات دوو است.کمپانی دوو که یک شرکت کره ای است در زمینه تولید لوازم خانگی،اتومبیل و خیلی محصولات دیگر فعالیت می کند اما محصولات لوازم خانگی دوو اعم از لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماکروویو، جاروبرقی در ایران شهرت بیشتری دارند.

از این رو تعمیرات و خدمات پس از فروش این محصولات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شرکت ما(دیبا پشتیبان ایرانیان)از سال 1389 به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو فعالیت می کند و در این سال ها تمام سعی خود را درجهت ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان محترم شرکت دوو انجام داده است.در راستای این هدف اخیرا تصمیم گرفتیم شرایطی را فراهم کنیم که شما مشتریان محترم بتوانید بدون اعزام سرویسکار قطعات لوازم خانگی دوو موردنظر خود را خریداری کنید.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان با کسب جواز از اتحادیه های صنایع برودتی،الکترونیک و الکترومکانیک به عنوان تعمیرگاه مجاز دوو آماده خدمت رسانی و مشاوره در زمینه خرید و فروش قطعات لوازم خانگی دوو به شما عزیزان می باشد.

شما می توانید تنها با یک تماس با مرکز ما قطعات یا قطعه موردنظر خود را ظرف مدت 24 ساعت پس از سفارش درب منزل تحویل بگیرید.

از مزیت های تهیه قطعه از شرکت ما این است که شما پس از خرید قطعات دوو از شرکت ما می توانید با تماس با شرکت از تکنسین مربوط در زمینه نحوه تعویض قطعه یا تعمیر دستگاه مشاوره بگیرید.

از دیگر مزایای خرید قطعه از شرکت ما این است که قطعات لوازم خانگی دوو فروخته شده توسط شرکت ما دارای 3 ماه ضمانت می باشد و این یعنی در صورت خرابی قطعه تا 3 ماه پس از فروش قطعه توسط ما می توانید وجه خود را پس بگیرید.

شرکت ما این تضمین را به شما عزیزان می دهد که تمامی قطعات فروخته شده توسط ما اصل و اورجینال می باشد.

شما مشتریان محترم می توانید در زمینه فروش قطعات و تعمیرات لوازم خانگی دوو خود از مرکز ما کمک بگیرید.

مهمترین خدماتی که شرکت ما ارائه می دهد شامل موارد زیر می باشد:

  1. فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو
  2. فروش قطعات ماشین ظرفشویی دوو
  3. فروش قطعات یخچال فریزر دوو
  4. فروش قطعات ساید بای ساید دوو
  5. فروش قطعات ماکروفر دوو
  6. فروش قطعات جاروبرقی دوو
  7. فروش قطعات کولرگازی(اسپیلت)دوو
فروش قطعات کولر گازی دوو

فروش قطعات کولر گازی دوو

فروش و ارسال قطعات کولر گازی دوو به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. کولر گازی به عنوان یک سیستم سرمایشی متداول در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس مناطق جغرافیایی مختلف، میزان برودت و گرمای هوا در آن منطقه، متراژ داخلی ساختمان و ….. می تواند از کاربرد های بیشتری برخوردار […]
ادامه مطلب
فروش قطعات ماشین ظرفشویی دوو

فروش قطعات ماشین ظرفشویی دوو

فروش و ارسال قطعات ماشین ظرفشویی دوو به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. ماشین ظرفشویی هم یکی دیگر از آن دستگاه هایی است که امروزه به وفور در هر خانه و آشپزخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس تعداد اعضای خانوار و میزان ضرورت به کارگیری از آن، ممکن است روزی چند […]
ادامه مطلب
فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو

فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو

فروش و ارسال قطعات ماشین لباسشویی دوو به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. یکی از موارد بسیار مهم و تاثیر گذار بر افزایش طول عمر یک دستگاه برقی نظیر انواع ماشین لباسشویی و همچنین کاهش یافتن میزان  به وجود آمدن خطا ها و مشکلات احتمالی، این است که قطعات تشکیل دهنده ی آن وسیله […]
ادامه مطلب
فروش قطعات یخچال دوو

فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

فروش و ارسال قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. خرید برخی از لوازم خانگی نظیر یخچال و فریزر دوو بسیار ضروری می باشد که معمولا این دستگاه از کاربرد زیادی به صورت روزانه در زندگی افراد، برخوردار است به گونه ای که نمی توان از خریداری […]
ادامه مطلب
Call Now Button