تلفن های تماس واحد تعمیرات 02147278 ------- واحد فروش قطعات 02144387259 - 02144387258
تعمیرات تضمینی و قطعات ارجینال

فروش قطعات کولر گازی دوو

فروش قطعات یدکی کولر گازی اسپلیت

فروش و ارسال انواع قطعات کولر گازی در انواع برند توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. کولرهای گازی جز لوازم خانگی می باشد که به سرعت در حال فراگیر شدن هستند.مدت هاست در شهرهای پررطوبت ایران که کولرهای آبی قابل استفاده نیستند از کولرهای گازی استفاده می شود اما چندسالی هست که در دیگر شهرها مثل تهران هم کولرهای آبی متقاضیان خود را از دست داده اند و از کولرهای گازی استفاده می شود.جدیدترین نوع کولرهای گازی که مرسوم و متداول است کولرگازی اسپیلت هست که بصورت دوتکه نصب می شود.

از نظر مکانیزم عملکرد و قطعات تشابه زیادی بین کولرگازی اسپیلت و یخچال ها وجود دارد.به همین علت قطعات مشترک زیادی دارند.

تعمیرات کولرهای گازی امری است بسیار تخصصی و زمان بر و حتی درصورت عدم مهارت کافی می تواند بسیار خطرناک باشد به همین علت در ابتدا ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورت خرابی کولرگازی اسپیلت خود با شرکت ما که دارای جواز از اتحادیه صنایع برودتی تهران است و مدت هاست به عنوان تعمیرگاه مجاز کولرگازی و اسپیلت فعالیت می کند تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین خدمت شما ارسال شود اما درصورتی که نیاز به قطعات کولرگازی اسپیلت دارید هم می توانید باما تماس بگیرید و قطعه موردنظر خودرا خریداری کنید.

شرکت ما(دیبا پشتیبان ایرانیان) اخیرا اقدام به فروش قطعات کولرگازی اسپیلت کرده است که علت این امر نیاز شما عزیزان مصرف کننده و قیمت های بالا و قطعات نامناسب و تقلبی موجود دربازار است.

از این رو شما عزیزان دارای کولرگازی و اسپیلت های برندهای مختلف از جمله ال جی،سامسونگ،بوش،هیتاچی،جنرال،گری و غیره می توانید تنها با یک تماس ظرف 24 ساعت قطعه موردنظر را درب منزل تحویل بگیرید.لازم به ذکر است این امکان برای تمام عزیزان شهرستانی هم وجود دارد.

ماجهت راحتی حال و اطمینان شما عزیزان این امکان را فراهم کرده ایم که شما مشتریان محترم بتوانید پس از خرید قطعه با تکنسین کولرگازی شرکت در ارتباط باشید و در صورت مشکل سوالات خود را جهت تعویض قطعه مطرح کنید.

ضمنا ما قطعات کولرگازی و اسپیلت که توسط شرکت به فروش می رسد را بصورت کتبی 3 ماه ضمانت می کنیم و در صورت خرابی قطعه در طی 3 ماه کل وجه را عودت می دهیم.

مهمترین قطعات کولرگازی که می توانید از شرکت ما خریداری کنید.

1-موتور کمپرسور کولرگازی اسپیلت

2-بلوور کولرگازی اسپیلت

3-فیلترداخلی کولرگازی اسپیلت

4-فن کولرگازی اسپیلت

5-خازن کولرگازی اسپیلت

6-برد همه کاره کولرگازی اسپیلت

7-بردکولرگازی اسپیلت

8-سنسور دمای کولرگازی اسپیلت

9-فیلتر نانوی کولرگازی اسپیلت

10-گاز R410-R22 کولرگازی اسپیلت

11-دمپرکولرگازی اسپیلت

12-پایه دیواری کولرگازی اسپیلت

13-پایه زمینی کولرگازی اسپیلت

14-لوله مسی کولرگازی اسپیلت

فروش قطعات کولر گازی دوو

فروش قطعات کولر گازی دوو

فروش و ارسال قطعات کولر گازی دوو به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. کولر گازی به عنوان یک سیستم سرمایشی متداول در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس مناطق جغرافیایی مختلف، میزان برودت و گرمای هوا در آن منطقه، متراژ داخلی ساختمان و ….. می تواند از کاربرد های بیشتری برخوردار […]
ادامه مطلب
فروش قطعات کولر گازی ال جی

فروش قطعات کولر گازی ال جی

فروش و ارسال قطعات کولر گازی ال جی به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. کولر گازی یا اسپیلت یکی از وسایل بسیار مهم در زندگی امروز و خانه های امروزی است. به ویژه که با توجه به منطقه ی جغرافیایی و شرایط محل سکونت ضرورت استفاده از این دستگاه متغیر می باشد. به این ترتیب […]
ادامه مطلب
فروش قطعات کولر گازی سامسونگ

فروش قطعات کولر گازی سامسونگ

فروش و ارسال قطعات کولر گازی سامسونگ به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. کولر گازی به عنوان یک سیستم سرمایشی متداول در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس مناطق جغرافیایی مختلف، میزان برودت و گرمای هوا در آن منطقه، متراژ داخلی ساختمان و ….. می تواند از کاربرد های بیشتری […]
ادامه مطلب
Call Now Button