تلفن های تماس واحد تعمیرات 02147278 ------- واحد فروش قطعات 02144387259 - 02144387258
تعمیرات تضمینی و قطعات ارجینال

فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول

فروش قطعات یدکی لوازم خانگی ویرپول

فروش و ارسال انواع قطعات لوازم خانگی ویرپول توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. برند ویرپول یکی از قدیمی ترین برندهای تولید لوازم خانگی می باشد که در ابتدا محصولات این کمپانی در آمریکا تولید می شد اما در حال حاضر در چند کشور دیگر هم تولید می شود.محصولات ویرپول از دیرباز معروف به استحکام و کیفیت بالا بودند و همچنان هم هستند لوازم خانگی ویرپول به علت گرانتربودن نسبت به سایر برندها در بازار ایران کمتر استفاده می شود و برند لوکس محسوب می شود اما کم و بیش در منازل وجود دارد و مشتری های خاص خود را دارد.این کمپانی محصولاتی مانند لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید و…تولید می کند.

شرکت ما(دیبا پشتیبان ایرانیان)از سال 1389 با کسب جواز از اتحادیه های صنایع برودتی،الکترونیک و الکترومکانیک به عنوان نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ویرپول فعالیت خود را آغاز نموده است.

یکی از مشکلاتی که همواره مشتریان شرکت ویرپول با آن درگیر بودند تهیه قطعات اورجینال لوازم خانگی ویرپول بوده است.

دلیل اصلی این کمبود قطعه آمریکایی بودن این برند و عدم واردات قطعات اصلی برند ویرپول می باشد.بعضا بعضی شرکت ها یا فروشگاهها قطعات غیراصلی لوازم خانگی ویرپول را به قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسانند و این قطعات به خودی خود باعث آسیب دیدن دیگر قطعات و به طبع خود دستگاه می شود که به علت گران بودن لوازم خانگی ویرپول می تواند خسارت سنگینی را از نظر مالی به مشتری تحمیل کند.

از این رو شرکت ما به عنوان نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ویرپول تصمیم گرفته تا با فروش قطعات لوازم خانگی ویرپول به شما عزیزان با قیمت مناسب قدم دیگری در خدمات رسانی بهتر به شما بردارد.

ضمنا کلیه قطعات لوازم خانگی ویرپول که توسط ما به فروش می رسد دارای 3 ماه ضمانت می باشد.به این معنا که در صورت خرابی قطعه تا 3 ماه پس از خرید شما وجه دریافتی از شما بازگردانده خواهد شد.

از دیگر مزایای خرید لوازم یدکی ویرپول از ما این است که شما می توانید پس از خرید با تکنسین مربوط مشاوره رایگان داشته باشید و درباره نحوه تعویض قطعه هرسوالی دارید بپرسید.

مهمترین قطعاتی که توسط شرکت ما به فروش می رسد به شرح زیر می باشد:

  1. فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول
  2. فروش قطعات ماشین ظرفشویی ویرپول
  3. فروش قطعات یخچال فریزر ویرپول
  4. فروش قطعات ساید بای ساید ویرپول
  5. فروش قطعات جاروبرقی ویرپول
  6. فروش قطعات ماکروفر ویرپول
فروش قطعات یخچال ویرپول

فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول

فروش و ارسال قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. شرکت whirlpool به عنوان یکی از تولید کنندگان آمریکایی و موفق لوازم خانگی توانسته جایگاه خوبی در بازار مصرف ایران و جهان به دست آورد و در ده سال اخیر به عنوان بزرگترین سازنده ی لوازم […]
ادامه مطلب
فروش قطعات ماشین ظرفشویی ویرپول

فروش قطعات ماشین ظرفشویی ویرپول

فروش و ارسال قطعات ماشین ظرفشویی ویرپول به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. اگر ماشین ظرف شویی whirlpool محصول انتخابی و مورد استفاده ی شما می باشد، قطعا تامین لوازم یدکی آن نیز برایتان اهمیت خواهد داشت. در صورتی که به هر دلیلی این دستگاه دچار نقص فنی شود و نیاز به تعویض یکی […]
ادامه مطلب
فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول

فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول

فروش و ارسال قطعات ماشین لباسشویی ویرپول به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. اگر برای ماشین لباس شویی منزل شما مشکلی به وجود آمده است، ادامه ی این مقاله را بخوانید. ابتدا از طریق شماره های موجود در این پیج با دیبا پشتیبان تماس بگیرید. یکی از کارشناسان فنی مجموعه به آدرس علام شده […]
ادامه مطلب
Call Now Button