تلفن های تماس واحد تعمیرات 02147278 ------- واحد فروش قطعات 02144387259 - 02144387258
تعمیرات تضمینی و قطعات ارجینال

فروش قطعات جاروبرقی ال جی

فروش قطعات یدکی جاروبرقی

فروش و ارسال انواع قطعات جاروبرقی در انواع برند توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان.جاروبرقی وسیله ای است ضروری که امروزه تقریبا در تمامی منازل وجود دارد.جاروبرقی انواع مختلفی دارد که در توان های مختلف تولید می شوند،1800 وات،2000 وات و 2200 وات شایع ترین انواع جاروبرقی می باشد.البته در بعضی منازل از جاروشارژی هم استفاده می شود که نوع متداولی از جاروهای برقی می باشد.

جاروبرقی به علت نوع کاربرد و میزان استفاده از آن خرابی بسیاری دارد که این خرابی ها شامل خرابی قطعات بدنه و خرابی قطعات فنی دستگاه می باشد.

از این رو بسیاری از خانه داران محترم به دنبال فروشگاهی برای خرید قطعات جاروبرقی می گردند تا بتوانند قطعات اورجینال و اصلی برای جاروبرقی خود تهیه کنند و اینکه لوازم یدکی جاروبرقی را با قیمت مناسب تهیه کنند.

شرکت ما که به عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی با کسب جواز از اتحادیه الکترومکانیک تهران سال هاست در زمینه تعمیرات جاروبرقی فعالیت می کند اخیرا تصمیم به آن گرفته که در زمینه فروش قطعات جاروبرقی فعالیت کند.

از این پس شما هم وطنان عزیز در تمام نقاط ایران می توانید با یک تماس قطعه مورد نظر خود را سفارش دهید و بعد از24 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

مهمترین برندهایی که اکنون در زمینه تولید جاروبرقی فعالیت می کنند عبارتند از:ال جی،سامسونگ،بوش،زیمنس،الکترولوکس،فیلیپس،پاناسونیک،کنوود،  ناسیونال،دوو و هیتاچی و شرکت ما تمامی قطعات بدنه و فنی مربوط به جاروبرقی تمامی برند های فوق را دارا می باشد.

شما مشتریان عزیز تهرانی یا شهرستانی عزیز می توانید تنها با یک تلفن قطعه موردنظر را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید و در صورت نیاز می توانید قبل و یا بعد از خرید با تکنسین جاروبرقی شرکت مشاوره کنید.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان این تضمین را به شما می دهد که قطعات اصلی و اورجینال جاروبرقی را به شما عزیزان بفروشد و جهت اثبات این امر ما محصولات خود را 3 ماه ضمانت می کنیم.یعنی در صورت خرابی قطعه خریداری شده از ما قبل از3 ماه کل وجه دریافتی به مشتری عودت داده خواهد شد.

مهمترین قطعات جاروبرقی که توسط ما به فروش می رسد:

1-موتور جاروبرقی

2-تلسکوپی جاروبرقی

3-شلنگ خرطومی جاروبرقی

4-سیم جمع کن جاروبرقی

5-برد الکترونیکی جاروبرقی

6-پارویی جاروبرقی

7-برس جاروبرقی

8-لوله جاروبرقی

9-پاکت یا کیسه جاروبرقی

10-دسته جاروبرقی

فروش قطعات جاروبرقی ال جی

فروش قطعات جاروبرقی ال جی

فروش و ارسال قطعات جاروبرقی ال جی به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. آیا جارو برقی منزل شما با نقص فنی مواجه شده و مجبور به استفاده از خدمات تعمیرات شده اید؟ آیا قطعه ی معیوب دچار آسیب جدی شده و پیشنهاد تعمیرکار به شما تعویض آن می باشد؟ در این صورت به احتمال زیاد نمی […]
ادامه مطلب
فروش قطعات جاروبرقی سامسونگ

فروش قطعات جاروبرقی سامسونگ

فروش و ارسال قطعات جاروبرقی سامسونگ به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. جارو برقی به عنوان یکی از وسایلی که در منازل و حتی محیط های کاری به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرد، ممکن است پس از مدتی با برخی مشکلات مواجه شود. اگر شما برای خرید جاروبرقی به بازار مراجعه کنید، […]
ادامه مطلب
Call Now Button