تلفن های تماس واحد تعمیرات 02147278 ------- واحد فروش قطعات 02144387259 - 02144387258
تعمیرات تضمینی و قطعات ارجینال

فروش قطعات تلویزیون ال جی

فروش قطعات یدکی تلویزیون LED و LCD

فروش و ارسال انواع قطعات تلویزیون در انواع برند توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. تلویزیون های ال ای دی امروزه جزء جدانشدنی زندگی انسان ها می باشد که تقریبا در تمامی منازل وجود دارد.تنوع در مدل های تلویزیون بسیار زیاد است.بطوری که طی سالیان اخیر پیشرفت های بسیاری را در کمپانی های تولیدکننده تلویزیون دیده ایم.ابتدا با تولید تلویزیون های ال سی دی و سپس ال ای دی و طی مدت اخیر تلویزیون های فول اچ دی،منحنی،4K و…توسط کمپانی های معروفی همچون ال جی و سامسونگ و سونی مشخص شد که سرعت پیشرفت در لوازم صوتی تصویری به خصوص تلویزیون بسیار بیشتر از سایر لوازم خانگی است.

به همین خاطر تعمیرات تلویزیون هم در سالهای اخیر به امری بسیار تخصصی تبدیل شد که نیازمند مهارت های فنی بالایی است.

اما موضوع مهم در تعمیرات تلویزیون این است که صرفا داشتن دانش و مهارت کافی نیست زیرا در سالهای اخیر مسائل مختلفی باعث شده ما در ایران با کمبود قطعات تلویزیون های ال ای دی و سایر تلویزیون ها مواجه باشیم به خصوص تلویزیون های ال جی،سامسونگ،سونی که بصورت غیر شرکتی و بدون گارانتی هم وارد می شوند و شامل خدمات شرکتی نمی شوند و به طبع قطعات هم به آن ها اختصاص داده نمی شود.

شرکت ما(دیبا پشتیبان ایرانیان) که سالهاست به عنوان تعمیرگاه مجاز تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی با کسب جواز از اتحادیه الکترونیک تهران فعالیت می کند تصمیم گرفته تا این خلاء را به نوعی پر کند و با تهیه و فروش قطعات تلویزیون به قیمت مناسب به تمام عزیزان مصرف کننده و حتی سرویسکاران عزیز قدمی در راه خدمات رسانی بهتر به شما هم وطنان محترم بردارد.

ازاین پس شما عزیزان می توانید جهت خرید قطعات تلویزیون های ال ای دی یا منحنی و…خود با شرکت تماس بگیرید و سفارش بدهید و24 ساعت بعد درب منزل تحویل بگیرید.

در این زمینه جهت تسهیل خرید مشتری امکان مشاوره تلفنی با تکنسین تلویزیون هم برای شما عزیزان فراهم است.

ضمنا کلیه قطعاتی که شما عزیزان از شرکت ما خریداری می کنید اعم از بردهای تلویزیون،پنل تلویزیون،بک لایت تلویزیون و…شامل 3ماه ضمانت شرکت ما می باشد.یعنی تا3 ماه پس از خرید در صورت خرابی قطعه خریداری شده هزینه به شما عودت داده می شود.

مهمترین قطعات تلویزیون که توسط ما به فروش می رسد:

1-مین برد تلویزیون

2-برد پاور یا تغذیه تلویزیون

3-پنل تلویزیون

4-بک لایت تلویزیون

5-برد تیکان تلویزیون

6-پایه تلویزیون

فروش قطعات تلویزیون سامسونگ

فروش قطعات تلویزیون ال جی

فروش و ارسال قطعات تلویزیون ال جی به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. تلویزیون به عنوان یک دستگاه صوتی تصویری مدرن به یکی از مهم ترین وسایل برقی موجود در خانه های امروزی تبدیل شده است، به گونه ای که در برخی منازل به مدت زمان طولانی در طول یک روز از این وسیله استفاده […]
ادامه مطلب
فروش قطعات تلویزیون سامسونگ

فروش قطعات تلویزیون سامسونگ

فروش و ارسال قطعات تلویزیون سامسونگ به تمامی نقاط کشور توسط شرکت دیبا پشتیبان. تلویزیون به عنوان یک دستگاه بسیار پر کاربرد و سودمند برای سرگرمی و تبادل اطلاعات، به میزان زیادی در یک روز مورد استفاده علاقمندان قرار می گیرد. از آن جایی که مبنا را بر این اساس قرار می دهیم که به […]
ادامه مطلب
Call Now Button